Görüntülü Sohbet İçin Site Seçimi Nasıl Yapılmalı?

the_end     06-03-19     Genel     Görüntülü Sohbet İçin Site Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Online sohbet odaları, dünyanın her yerinden gelen insanlar için yeni insanlarla tanışmak ve hızlı toplumumuzda dünyadaki diğer insanlarla arkadaşlık kurmak için giderek daha popüler bir yol haline geliyor. Sohbet topluluğunun yeni üyeleri sadece genç yetişkinler değil. Çoğu sohbet odası 18-70 yaş arasında değişen üyelerdir. Geniş yaş aralığı ile birlikte, tüm sosyal sınıflar temsil edilmekte ve üyeler farklı ülkelerden gelmektedir. İlgi alanlarınıza uygun bir web kamerası sohbet odası bulmak zor olabilir. İşte bir sohbet sitesi aramasını kolaylaştırmak ve daha faydalı hale getirmek için bazı ipuçları.

Bir web sitesi ararken, tarayıcı aramasında belirgin olmaya çalışın. Belirli bir tür sohbetle ilgileniyorsanız, aramanıza dahil olanlar arama sonuçlarını daraltmanız gerekir.

Arama sonuçlarında bir site seçerken, bir abonelik olmadan izin verilen ana sayfaya göz atın. Kullanıcıların resimlerine, fotoğraf galerilerine, profil alanlarına vb. Göz atın. Sitenin ilginizi çekebilecek özelliklere sahip olup olmadığını kendinize sorun.

Flash, Java veya çalıştırmak için başka bir program kullanan farklı türde sohbet odası programları vardır. Bir web sitesi ararken, diğerlerine göre daha uygun bir program olabilir ve aynı zamanda hangi web kamerası sohbet sitesinin katılacağına karar vermeyi de etkiler.

Sohbete girerek, sitenin sunduğu özellikleri tanımak için biraz zaman ayırın. Yazı tipi boyutunu veya rengini seçin, böylece başkaları tarafından kolayca okunabilir, ancak rahatsız edici veya kör olmamalıdır. Bazı siteler fotoğraf göndermenize, Youtube ayırma videolarına, ifadelere ve diğer özelliklere izin verir.

Çoğu sohbet odası davetkardır. Davet ve misafirperverlik, bir sohbet odasına ilk girdiğinizde elde etmek için iyi hislerin örnekleridir. Ne yazık ki, birçok oda yeni üyelerin hoş karşılanmadığı ve insanların daha iyi bir yer aramaya çıkıncaya kadar görmezden gelindiği hissine daha fazla kapılıyor. İzlenecek ilk iki site uygun görünmüyorsa, cesaretiniz kırılmamalıdır.

Webcam Chat İçin Bir Takma Ad Seçme

Muhtemelen en zor ve bazı yönlerden birinin sohbet odasına girmeden önce verebileceği en önemli kararlardan biri, sohbette kullanılacak bir takma addır. Birçok kişi sohbet için bir takma ad seçerken ve bir şekilde kendileri için bir anlam ifade eden veya kişiliğine öneride bulunan bir şey seçmede dikkatlidir. Takma ad seçerken gerçek adınızın tamamını veya bir kısmını kullanmak asla iyi bir fikir değildir. Ne yazık ki dünyada birden fazla üyenin paylaşmayı seçmesi için kullanabilecek insanlar var. Kayıtlı herhangi bir yerde kullanılacak bir takma ad seçilmesi de tercih edilir. Kullanılan takma adlarla tutarsızlık varsa, siteden siteye arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak daha kolaydır.
İnsanlar Susan gibi uygun isimler olan takma isimleri veya paintergirl gibi bir hobiye, ilgi alanına veya konuma işaret eden isimleri seçer. Web kamerası sohbet odalarının eğlenmek ve arkadaş olmak için olduğunu ve diğer üyelerle etkileşimde bulunduğunuzda bu hissi uyandıracak bir takma ad seçtiğini unutmayın.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


bu