Yeni yüzümüz ile sohbet daha keyifli!

the_end     05-24-19     Genel     Yeni yüzümüz ile sohbet daha keyifli!

Yeni Sohbet Odaları denince akla gelen tek adres olan YeniChat.NET uzun bir aradan sonra tekrar sizinle. Çünkü yıllar sonra 9 yaşında olan domainimiz ile beraber yepyeni şekilde karşınıza çıkıyoruz. Belki çok özletik, belki çok beklettik ama tüm bunları telafi etmek için yeniden geldik. Bu defa yalnız değiliz. Çünkü artık bir başka IRCD sunucusu ile gücümüzü birleştirdik ve tamamen daha iyisi ve güzeli için sizlere hizmet edeceğiz. Chat sohbet sunucuları içinde yıllardır görev yapan arkadaşlarımız ile her zaman keyifli saatler geçirip en güzel sohbetleri edeceksiniz.

Kalite asla tesadüf değildir

Yıllardır sloganımız aynı. Sohbet edilecek en kaliteli mekanıyız ve sizlere harkulade anlar yaşatacak ve asla vazgeçemeyeceğiniz chat siteleri ortamı hazırlayacaktır. O yüzden bizlerle beraber Yeni Sohbet Odaları içerisinde olmaya devam edin. Çünkü biz rekabet etmez rekabet yaratırız. Hepimizin bildiği üzere uzun yıllardır bir çok IRCD sunucusu bulunmaktadır. En kaliteli sohbetler burada diye nidalar atarak, hepsi kendi userlerini kazanma çabası içinde ve bir şeyler yaparak bir yerlere gelme peşindeler..

Eskiden sınırlı sayıda chat sunucusu olduğu için kullanıcı bu kadar az ve dağınık olmazdı. Şimdilerde 3-5 arkadaşı olan herkes bir kanal açarak ortamını büyütmeye çalışıyor. Buna bence bir çözüm bulunmalı ki çünkü artık sohbet odaları ölmüş vaziyette. Aslında ölmedi hala en hit konumda ama bu iş o kadar basitleşti ve o kadar ucuza maal ediliyor ki herkesin bir sunucusu olduğu için sohbet sunucuları dağıldı. E hal böyle oluncada ister istemez her platform boş gibi kaldı ve kullanıcı azaldı görüyor.

Eskiler bizi çok iyi bilir ki tam 8 yıldır Yeni Sohbet Odaları ile sizlerle olmaktayız. Sizlerinde sohbet siteleri vasıtasıyla bizlerle olmasını bekliyor ve her zaman en nacizane sohbetler edebilmeniz için uğraş veriyoruz. Siz değerli IRCD kullanıcıları bizim velinimetimizdir. Bizler engin tecrübelerimizden dolayı bir kullanıcının ne istediğini, ne beklediğini çok iyi bilmekteyiz. O yüzden sohbet platformu içerisinde asla keyifsiz kalmaz her daim en güzel saatleri bizlerle geçirebilirsiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


bu