1077
Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet


Seviyeli Sohbet

 

Neden mi Seviyeli Sohbet.. Çünkü yıllardır sanal alemde bulunan bir çok kişi artık saygısızca yapılan şeylerden, edilen küfür ve hakaretlerden tamamen sıkıldı. İşte bu yüzden tüm kullanıcılar artık seviye ve kaliteli sohbet edebilecekleri bir platform aramaktalar.

 

Yıllardır sanal ortamda, bu tür sohbet siteleri içerisinde çok bulundum. Bazen ziyaretçi olarak bulundum, bazı sunucularda  ise en üst düzey yönetimde görev aldım. Sanal alemide her konuda yeterince tecrübe sahibi oldum. En önemlisi çok insan tanıdım ama Seviyeli Sohbet olan yerleri çok ender gördüm.

 

Şimdilerde ise yetkili olmayı falan bırakıp gözlemlerim sonucu edindiğim bilgilerimi sizlerle paylaşmak amacı ile chat siteleri makale yazmaya başladım.

 

İşte bu günkü makalemde hem seviyeli sohbet, hem de konunun daha sonra devam edeceği emek hırsızlığı ile ilgili güzel ve akıcı şeyler anlatacağım.

 

Bugün sizlere dünyadan ve Türkiye’den çok sayıda kullanıcıları olan bu platformdaki olmaması gereken olumsuzluklardan söz edeceğim. Sanal ortamlardaki arkadaşlık için kurulan Seviyeli Sohbet sunucuları insanlar tarafından maddi, manevi çok emek harcanarak yüzlerce ziyaretçiyi bünyesinde misafir etmektedirler. Hepimizin de malumudur ki o kadar insanla uğraşmak, huzurlu bir ortam sağlamak ve hepimizin ayrı ayrı kaprisine katlanmak zor iş.

 

Tüm bu emeklere bazı kişiler tarafından yapılan bir haksızlık ise emek hırsızlığı yaparak emek verenlere saygısızlık edilmektedir.

 

Chat sunucularında hırsızlık mı olurmuş diye düşünenlere kısaca örnekler vererek izah edelim.

 

Bu Bir Emek Hırsızlığıdır

 

Bir domaini sıfırdan alıp çok uğraşlar sonucunda bir yerlere getirmeye çalışan site sahipleri maddi, manevi her şeylerini ortaya koymaktadırlar. Ve benim gördüğüm bazı olayları hepinizde görmüşünüzdür. Bazı insanlar rakip sitelerden başka mekanlara gelerek kendi bulundukları yerlere ziyaretçi çağırmaktadırlar. Bazen bu olayı gizlice özel odalara yaparken bazende alenen reklam yaparak kolay yoldan emek vermeden sitelerine insan toplama uğraşı içerisine girmektedirler.

 

Bu yapılanın adına emek hırsızlığı denir. Tabiki bu şekilde yine siteleri bir yere gelsin diye yazdığımız makaleleride çalmaya çalışanlar elbet var. Bence bu yanlış bir düşünce.. Herkes sohbet sıralamasında bir yerlere gelmek istiyorsa emek vererek çaba göstererek gelmelidirler.

 

Bugün sen reklam yaparsın, aynısını sana da yapan olur. Ne demişler etme bulma dünyası, eden bulur. Sözüm o ki dürüst yoldan kazanılan her şey helaldir. Hile, dalavere, oyunlarla yapılan haksızlıklarda haramdır.

 

Seviyeli Sohbet olarak her zaman alınteri döküp emek vererek bir yerlere gelmek istedik ve ebediyyende emekçi olarak bu platformda hakkımızla bir yerlere gelmeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş

YORUMLAR

Öncelikle slm yazdın makaleyi okudum ve emeğine sağlık çok guzel anlatmışsin çok açıklayıcı ve temiz olmuş evet günümüz sohbet sitelerinde emek hirsizli çok ama alnteri dökmek uras ayrı bisi yenichat.net ailesine başarılarımi sunarım iyi gunler hos sohbetler.

yorumunuz icin tesekur ederim sizlere irc hayatınızda başarılar dilerim

Sohbet Chat Irc Yardm

YeniChat.Net - 2010-2019 Tm Haklar Sakldr.

sohbet Sohbet Sohbet