Kelebek Chat Odası Kelebek Sohbet

the_end     12-30-17     Sohbet     Kelebek Chat Odası Kelebek Sohbet

Kelebek Chat Odası Kelebek Sohbet

Kelebek severler bir zamanlar sizlerde Kelebek Chat Odası Kelebek Sohbet girdinizde belkide benim en cok girdigim  odalardan bir tanesi olan kelebek chat odası zamanında çok muhabbetler çok sohbetler ettiğim güzel bir odadı.Zaman zaman eskisi gibi olmasada arada bir gidip bakarak eski dostlarımı eski arkadaşlarımı acaba görebilirmiyim diyerek girdiğimiz zamanlar olmuştur.

 

Kelebek chat sitelerinde sizleri kendinize ait kafa dengi insanlar sohbet etmek için bekliyor, kendi yaş aralığınıza uygun sohbet partnerinizi seçip dilediğiniz şekilde bedava bir şekilde kelebek sohbet sitemizde sohbet edip keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

 

Eskiden ilk zamanlar kelebek sohbet sitesi açıldığında öyle güzel muhabbetler öyle güzel arkadaşlıklar oluyorduki bir bakmısız sohbet ederken zaman su gibi geçmiş.Ozamanlar evimizde internet olmadığından cafelerde oturup bir bakmısık zaman su gibi geçmiş ozamanlar hala aklımda internet cafede 5 saat bazen 6 saat oturdum.

 

Eskiden öyle güzel ortamlar vardiki bazen hala aklımda diyorum bazen gidip bakayımmı acaba eskisi gibi chat odaları icerisinde sohbetler muhabbetler olurmu diyorum bazen bakıyorum eski dostlardan kimse kalmamış herkez dağılmış bir yerlere gitmis.

 

Oysaki eskiden ne güzel sohbetler ne güzel arkadaşlıklar olurdu.İnsan İlk chat alemine başladığı sunucuyu unutamıyorlar derler ya superonline irc ilk başladığım bir sitedi ozamanlar onlar populerdi.Şimdi ise her ay bir sohbet odası sitesi açılıyor bir bakmısınız ilgisizlikten kapanıyor.Bizim amacımız devamlı sizlere sıkılmadan bol muhabbetli bir mekan sunmak.

 

Sizlerinde Bu muhabbet keyfini daha eğlenceli hale getirmek isterseniz kelebek mIRC Script indirebilirsiniz. Mobil sohbet uygulamasını indirip, doyasıya kesintisiz chat keyfi sürebilirsiniz

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?